Quote Originally Posted by LilyPad View Post
That is a bummer, I love the new viv you posted for Lola. What about a 10gal at least? I can find them around here for about $12, even cheaper if used. In fact, if you were ever up in the Milw area, I have an empty one that I'm not using at all right now that you're more than welcome to. I actually used it for an American toad, she was very happy in there.
Really? $12? Up where i live, a ten gallon costs about $30-40!


Sent from my iPhone using Tapatalk